Typy infratopení

Veřejné objekty

Inratopení je vhodným systémem do všech typů budov. Do administrativních budov nabízíme infrapanely, které lze instalovat přímo do kazetových podhledů. Do průmyslových, zemědělských objektů, případně výrobních, sportovních hal či obdobných objektů je možné instalovat vysokoteplotní panely, které nabízejí vysoký komfort i při nízké teplotě vzduchu. Vysokoteplotní panely lze využít na celoplošné vytápění, ale také na zónový ohřev umístěný přímo nad lokální pracoviště. Vysokoteplotní panely se také instalují do zimních zahrad či pergol, kde si výrazně můžete prodloužit sezónu do zimních měsíců.

Eshop s infratopením

Nakupte v našem specializovaném e-shopu značkových výrobků českého výrobce Fenix. V přípradě potřeby
se na náš můžete obrátit. Rádi Vás provedeme
správným výběrem.

Více informací
Kompletní servis HODR Servis

Naše firma působí na trhu již od roku 1990. Od počátku se zabýváme topnou, měřící a regulační technikou. V tomto oboru zákazníkům poskytujeme ucelené služby od poradenské činnosti a vypracování projektu, přes prodej materiálu a zboží až po následný servis. To vše pro plynové kotle, elektrokotle, tepelná čerpadla a infratopení.

V našem týmu pracují odborníci, kteří se topnou technikou zabývají více než 20 let. Zastáváme tradiční osvědčené systémy, přesto pro Vás hledáme úspěšné novinky. Nabízíme ucelené služby od vypracování projektu, přes montáž až po následný servis. Systémům, kterým věříme, se věnujeme na 100 %. Požádejte nás o naše služby. S vděčností se o Vás postaráme.

Více informací
Kontaktní údaje Zeptejte se odborníka

Jsem specialista firmy HODR Servis. Rádi Vás obsloužíme na níže uvedeném kontaktu.