Typy infratopení

Rekonstrukce

Infratopení je velice variabilní a lze kombinovat několik možností. Tím se stává vhodným systémem nejen pro novostavby, ale také pro rekonstrukce stávajících objektů.

Podlahové systémy ECOFLOOR a ECOFILM F

V případě rekonstrukce podlahové krytiny je tato varianta vhodná především pro nenáročnost na zvýšení stávající podlahy. Výška těchto systémů včetně podlahové izolace je maximálně 2 cm. V případě plovoucí podlahy se dokonce nenavýší vůbec.

Stropní systém ECOFILM C

Snížení či zarovnání stropu sádrokartonovým podhledem je oblíbeným zásahem při rekonstrukci objektu. Všude tam je ideální příprava pro instalaci komfortního velkoplošného stropního vytápění.

Stropní a nástěnné infrapanely

Nejjednodušší varianta instalace systémů infratopení. Jediným předpokladem je patřičný napájecí přívod ke každému infrapanelu. Samotná instalace není náročná a lze ji provést téměř na každou stěnu či stop.

Eshop s infratopením

Nakupte v našem specializovaném e-shopu značkových výrobků českého výrobce Fenix. V přípradě potřeby
se na náš můžete obrátit. Rádi Vás provedeme
správným výběrem.

Více informací
Kompletní servis HODR Servis

Naše firma působí na trhu již od roku 1990. Od počátku se zabýváme topnou, měřící a regulační technikou. V tomto oboru zákazníkům poskytujeme ucelené služby od poradenské činnosti a vypracování projektu, přes prodej materiálu a zboží až po následný servis. To vše pro plynové kotle, elektrokotle, tepelná čerpadla a infratopení.

V našem týmu pracují odborníci, kteří se topnou technikou zabývají více než 20 let. Zastáváme tradiční osvědčené systémy, přesto pro Vás hledáme úspěšné novinky. Nabízíme ucelené služby od vypracování projektu, přes montáž až po následný servis. Systémům, kterým věříme, se věnujeme na 100 %. Požádejte nás o naše služby. S vděčností se o Vás postaráme.

Více informací
Kontaktní údaje Zeptejte se odborníka

Jsem specialista firmy HODR Servis. Rádi Vás obsloužíme na níže uvedeném kontaktu.